PIRMSSKOLA

Skolā darbojas pirmsskolas bērnu grupiņa, kurā uzņem bērnus vecumā no 1,5 līdz 6 gadiem. Grupiņā tiek īstenota katra bērna individualitātes attīstīšana, atbalstot viņa vēlmi aktīvi darboties, izzināt apkārtējo pasauli un sabiedrības dzīves norises, bērnu sagatavotība skolai, attīstot prasmju, iemaņu kopumu un apjomu, kas nepieciešamas, lai bērni varētu veiksmīgi iekļauties skolas dzīvē, uzlabot bērnu komunikācijas spējas ar vienaudžiem un pieaugušajiem, garantēt drošību.

Pirmsskolas grupa strādā katru darba dienu no plkst. 7.30 līdz 18.00.

Grupā ar bērniem darbojas divas audzinātājas – Vita Dāve un Ginta Cīrule. Skolotāju palīgi grupā – Mairita Mertena un Aiga Pāvelsone.

Pusdienas visiem pirmsskolas bērniem apmaksā Ventspils novada pašvaldība.